Yazılım Otomasyon

Medyatik Teknoloji olarak çalışma alanlarımızın ana maddelerinden olan yazılım otomasyon alanında bir çok başarılı uygulamamız bulunmaktadır. Bu uygulamaların bir çoğunu sektörlerdeki ihtiyaç ve eksikleri tespit ederek ekibimiz tarafından analistliği, tasarlanması ve geliştirilmesi yapılmıştır.

Bu uygulamalar kısaca;

» ELEKTROBILE

Mobile Evrak-Sayım Çözümü Mikro Entegrasyonlu

ELEKTROBILE Windows Mobile cihazlar (WM, CE) üzerinde çalıştırılabilinen Mikro Muhasebe Programı entegreli online mobil bir çözüm aracıdır.

» Transpro

Taşıyıcı Kooperatifler ve Lojistik Firmalar için Otomasyon Sistemi

TransPro yük taşımacılığı sektöründe bulunan kamyon kooperatifleri ve lojistik firmalar için geliştirilmiş ileri düzey bir otomasyon sistemidir, TransPro sisteminde toplam 4 adet modül bulunmaktadır, bunlar, TransPro Ana Modülü, Web Modülü, Mobil Fatura, Mobil Konsol

» Ticket

Yolcu Taşımacılığı Otomasyon Sistemi

Ticket Ana Modül, Ticket Web Satış, Ticket Mobile

Ticket otomasyonu genel olarak online yolcu taşımacılığı sistemidir. Amaç yolcu taşımacılığı sektörünün zorluklarını azaltmak ve bilgilerin aynı anda birden fazla noktada görülebilmesi kaydedilebilmesi veya değiştirilebilmesini sağlamaktır. Ticket aynı zamanda sektördeki rekabet içerisinde kullanıcı firmayı ClubCard, Abonman ve Ticket Mobile entegreleriyle iyi bir yere taşımaktadır.

» Res Pratik

Restaurant ve Cafe Yönetim Sistemi Mikro Entegrasonlu

Res Pratik Restaurant ve Cafe otomasyonu restaurant ve cafetarya gibi işletmelere ait işleyişi hızlandırmak ve kolaylaştırmak için özel olarak geliştirilmiş bir otomasyon sistemidir. Res Pratik dokunmaktik ekran tasarımları, el terminali entegre uygulaması ile sipariş alma ve hesap ödeme gibi ana işlemler başta olmak üzere tüm işlemleri basite indirgeyen başarılı bir otomasyondur. Res Pratik otomasyonu isterseniz Mikro Programları ile full entegre çalışabilme özelliğine de sahiptir.

Yazılımlar hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Medyatik İletişim:0262 341 444 3